Střešní vikýře a poklopy / Poplastované barevné

Naše firma vyrábí poklopy na všechny typy výlezových otvorů na ploché střechy.

Poklopy jsou zatepleny 100mm vrstvou minerální vlny uvnitř plechového obalu.

Naše firma je dodává jak v takto připravené sadě, pro samostatnou montáž, nebo lze zvolit i variantu, že Vás navštíví náš technik, poklop zaměří, stanoví cenu, naši pracovníci pak provedou montáž přímo na Vaší stavbě.

Poklopy vyrábíme ve Vámi požadovaných rozměrech až do venkovního rozměru 1.800x1.220mm. Při objednání zadejte prosím vnitřní  a venkovní míry výlezového otvoru. Rovněž potřebujeme materiál nadezdívky výlezu, zda beton, cihly, siporex dřevo a podobně, pro  zajištění kotvení poklopu.

Poklop 1x1,2m lze zaslat poštou na dobírku ostatní buď osobní odběr, případně Vám jej dovezeme my.

Barevný pozink je dalším vývojovým stupněm ocelářského průmyslu se zaměřením na ochranu proti korozi a přizpůsobením se současným požadavkům ve stavebnictví. Tento materiál přišel do Čech před necelým desetiletím a postupně získává na významu. Materiál barvený pozink v sobě spojuje vynikající mechanické vlastnosti pozinkované oceli s dodatečnou ochranou proti korozi ve formě organické povrchové úpravy v široké škále barev. Povrchová úprava se nanáší ve vrstvě cca. 25 mikrometrů polyuretanu z obou stran. Potom nastupuje lakování, které materiálu dodá povrchovou tvrdost. Polyuretan na rozdíl od polyesteru při ohýbání a tvarování nepuká, nevznikají mikrovlásečnicové trhliny, má stálejší barevný odstín a je odolnější vůči povětrnostním podmínkám. Kritéria kvality jsou určované mezinárodní organizací ECCA. Komponenty okapového systému jsou povrchově upravené práškováním dle norem OLI (Rakouský institut pro lakování).


ZjM3YmIwY